Untitled-0

Гніванський шиноремонтний завод розпочав свою діяльність в 1964 році як Гніванський шиноавторемонтний комбінат з шиноремонтним заводом потужністю 10000 штук ремонту автошин та авторемонтного заводу, який здійснював комплексний (кузовний, двигунів, агрегатів та інше) ремонт автомобілів ГАЗ-52 та ГАЗ-53.

За роки перебудови у зв'язку із зниженням попиту на шини з ремонту, проведено переорієнтацію на випуск гумовотехнічних виробів. Обсяг виробництва гумовотехнічних виробів на сьогодні складає понад 18 млн. грн. на рік, 80% з яких експортується до країн Європи та СНГ. Створено окреме підприємство по переробці гумової крихти з відходів виробництва обсягом до 2000 тон в рік, яка використовується як додаткова сировина для виробництва та як товарна продукція.


Проведена модернізація наявного обладнання, за рахунок чого досягнуто значне зниження собівартості випуску продукції, підвищено продуктивність праці. Впроваджено сучасні технології приготування гумової суміші, які значно здешевлюють продукцію. Проводиться реорганізація шиноремонтної дільниці для впровадження лінії холодної вулканізації автошин, що дасть змогу збільшити обсяг і покращити якість відновлених автошин.

Підприємство має ліцензію Міністерства охорони навколишнього природного середовища України на збирання, заготівлю окремих видів відходів як вторинної сировини (відходів гумових, у тому числі зношених шин).

Створена дільниця по виготовленню металоконструкцій об'ємом 20 млн. грн. в рік.

Підприємство працює стабільно в три зміни. Чисельність працівників становить 200 чоловік.